Grilování

Léto, večery, pohoda. Všechny tyto výrazy spojuje jedno – grilování s přáteli. Klobásky, steaky nebo stehýnka – to vše dostane díky grilování zcela nový chuťový rozměr. Přihoďte skvělou marinádu a máte zážitek jak vyšitý. A sousedi se k vám odteď začnou sbíhat!

Jak správně grilovat

Všichni do jednoho chceme, aby právě naše grilování bylo nezapomenutelným zážitkem pro všechny, kteří výsledné dílo ochutnají.

Jaké maso hodit na gril

Poctivé maso od řezníka a domácí marináda, nebo vakuové balení polotovaru z prodejny? Podívejte se na to, proč raději volíme...

Jak naporcovat maso na gril

Skvělou metodu grilování masa vcelku jsme vám již ukázali. Dnes jsme však dostali chuť na pořádné steaky! 

Jak grilovat maso v celku

Znáte metodu nepřímého grilování? Díky ní bude maso přímo výtečné! A co víc? Tímto způsobem můžete grilovat i velké kusy masa.

Jaká jsou stádia úprav masa

Je libo rare, nebo medium? Ups, co že to vlastně je? Tak tuto vychytávku musíte znát! Pamatujete si ještě na počítání dnů v měsíci na prstech rukou?

Masné polotovary a masné výrobky na gril

Není klobása jako klobása. Na první pohled téměř totožné produkty se mohou mírou zpracování velmi lišit.

Češi milují dvě americký věci. Je to grilování a je to country.

Málokdo by si dokázal představit léto bez posezení na zahradě ve společnosti rodiny či přátel bez pořádné grilovačky...

Jak určitě negrilovat

Tak takhle určitě ne! Pokud neměla být pozvánka na grilování vaší vypočítavou pomstou, určitě se podívejte na naše krátké praktické video.

Tip šéfkuchaře Davida Izáka na klasický hovězí steak

Pokud jste masový člověk tělem i duší, jste na správném místě. Šéfkuchař David Izák vám prozradí tip na dokonalý hovězí steak!

Vznikají u grilování zdraví škodlivé látky?

Pozor bychom si měli dát především na kapající tuk, který padá přímo na rozpálenou část grilu nebo do ohniště.

Jaký gril je nejvhodnější

Lámete si hlavu nad výběrem grilu a váháte, zda si vybrat elektriku, plyn, nebo dřevěné uhlí? Tak toho nechte. Jsou zde mnohem podstatnější věci...

Jak čistit gril

Grilování je voňavý zážitek, který může dost dobře pokazit neudržovaný gril. Zde nejde jen o nevábně působící připálené zbytky masa z předešlého grilování, ale o vaše zdraví!

Zpět